Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapıtur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında ortaklaşa iş yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının gelişmesine ve çocukların esenlıklı bir ömür sürdüklerini isteklendirme kılmak muhtevain çkızılışır. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularında mütehassıslık, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve esenlıklı bir ömür muhtevain vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çkızılışmalar yapmaktadır. Cesim başarıya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Başlangıçkanlığını, Iyilik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında global ortaklaşa iş içinde olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir ömür sürdüklerini isteklendirme kılmak ve çocuk esenlığının gelişmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme kılmak muhtevain çkızılışır. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını takip değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir ömür muhtevain vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada önemli alkış toplamıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların esenlıklı ve adil bir ömür muhtevain vacip olan fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer ve bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerini isteklendirme değer. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir ömür sürmelerini isteklendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri meydanındaki uzmanların ve mesafeştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında veri paylaşmasını isteklendirme değer. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında global bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en güzel uygulamaları belirler. Tekebbür, çocuk esenlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde görüşmeler yaparak çocukların elan güzel bir doğacak içinde evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir ömür muhtevain vacip olan ortamlar mevzularında çkızılışır. Tekebbür, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer. Bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine olanak tanıyan bir yapıtur.