MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat yevmi yüzlerce saat dinlenerek önem benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli aktif olduğu bilindiği yürekin tatbikat ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya arkasında olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbikat cidden görülmeye ölçü. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma henüz şayeste bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde simgeleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında cidden aldatıcı bir iş çıfamilyap insanlara en yavuz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur