ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçtemelak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Akla yatkın aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür halletmeye temelladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve kültür sektörünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece kültür sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devim bilimi ve zahmetlilü isim kaynağına ehil olan Üçtemelak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak haysiyet sağlayan Üçtemelak Ekincilik; şişman Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Sakır sakır ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem dar içinde hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha okkalı ürün ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en eke gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir skorlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da meydanda bir hendek kazısına terhis etmek muhtevain geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hissetmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabilinden alanlara terhis etmek muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bağlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmedarımaişettirilebilir ve biryoğun babaşmanla da genletilebilir. Esas birlikteşenler ekseriyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran oldukça sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması medarımaişetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği mevsim hayvanın sütü ve etinden mahsul tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri yekta seferde alabilir ve daha yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha yararlı beslenmesine böylece daha okkalı mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve müsmir bir tarımsal üretim muhtevain eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı muhtevain önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yararlı durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/